Trainimi Online, Këshillimi dhe Terapia e Shpirtrave

Dëshiron të mësosh stërvitje të sistemeve?
Po për mësimin e përshpejtuar dhe modelimin e ekspertëve?
A jeni i interesuar të mësoni terapi sistemike ose trainim trainer?

 Kanadë Sllovenia Republika Çeke Gjermani Francë Kroacia Itali Maqedoni Poloni Portugali Rusi Britani e Madhe Amerikë

Trainim privat dhe trainim profesional

Ju mund t'i stërvitni njerëzit për të menaxhuar dhe zgjidhur sfidat e jetës, organizative dhe emergjente - kudo. Ju mund të stërvitni individë, partnerë, ekipe, familje dhe organizata për të menaxhuar emocione negative dhe për të zgjidhur problemet e marrëdhënieve.

Trajnimi Sistemik i Trainerit . Diploma e studimit në shtëpi

Ne i mësojmë Zgjidhjet Sistemike ndërkombëtarisht. Ne kërkojmë sponsorë dhe organizatorë për të sjellë trajnimin tonë në rajonin tuaj - për stërvitje private, seminare brenda, takime profesionale ose arsim publik. Nëse keni besueshmëri dhe motivim, ju lutemi na dërgoni me email.

Pse të mos bashkoheni me ne? Dërgojani: Trainim sistematik i punës së shpirtrave

Trajnimi Ndërkombëtar i Trainerëve Sistemikë

Australi - NZ Kanadë Sllovenia Republika Çeke Gjermani Francë Kroacia Itali Maqedoni Poloni Portugali Rusi Britani e Madhe Amerikë

Trajnim brenda shtëpisë . Seanca private . Përgatitja e urgjencës

Ne ju kërkojmë të na lidhni nga faqja juaj në internet. Kërkojmë organizatorë.

Puna shpirtërore mund të revolucionarizojë punën tuaj. Shtë ideale për të ndihmuar profesionistët - jo vetëm për trajnerët, trajnerët, terapistët dhe mjekët, por për menaxherët, drejtuesit dhe CEO-të. Puna shpirtërore është për njerëzit që duan të arrijnë më shumë sesa arsimi i tyre zyrtar mund të mbështesin ... Varshavë

Zgjidhjet Sistemike është një partneritet i vazhdueshëm që mbështet sukses të qëndrueshëm. Ai zhvillon udhëheqësit tanë dhe i ndihmon ata të përmirësohen. Punimet e shpirtrave u drejtohen njerëzve të tërë, me një ekuilibër dhe qartësi të qëllimit që përkthehet në punë të jashtëzakonshme në ekip dhe rritjen e produktivitetit ... Jan Sikorski, CEO

Punimet e shpirtit flasin me njerëz në dhimbje, me njerëz që ndiejnë një nevojë të thellë për ndryshime personale, njerëz që kanë humbur sensin ose kanë humbur marrëdhëniet. Suksesi është ndonjëherë një fjalë e rëndë e cila mund të ndjehet e papajtueshme me emocionet, marrëdhëniet, dashurinë, familjen dhe miqtë… Pha Ana Pejcinova, Terapist, Maqedoni

Zgjidhjet Sistemike na ndihmuan të zgjidhim problemet e performancës duke menaxhuar marrëdhëniet. Kur pashë që performanca reflektonte qëndrimet dhe mangësitë tona, unë mund të përqendrohesha jo te punonjësit individualë, por te ndryshimi i marrëdhënieve brenda të cilave ne punojmë. David Willis, MSc, konsulent HR

Asnjëherë nuk kam provuar stërvitje më të mirë në jetën time. Ishte ndryshuar jeta dhe unë rekomandoj Soulwork për të gjithë ata që përpiqen të përmirësojnë cilësinë e jetës private dhe të biznesit. Stjepan Werft, MA, Konsulent

Unë rekomandoj terapinë tuaj sistemike për këdo që konsideron terapi për veten e tyre, një anëtar të familjes ose kujtdo që vë në dyshim efektivitetin e terapisë së tyre. Unë bëj thirrje për të ndihmuar profesionistët të hetojnë zgjidhjen tuaj të qartë, të përmbledhur dhe në kohë të problemeve të marrëdhënieve ... David Marsden, MA, Terapist

Stërvitja klasike është e dobishme për marrjen e vendimeve të thjeshta në mjedise të kontrollueshme me objektiva të qarta dhe informacion të plotë. Stërvitja sistemike është e dobishme për marrjen e vendimeve komplekse në mjedise të vështira me objektiva të paqartë dhe informacion të kufizuar. Martyn Carruthers, themelues

Në psikologjinë e tij sistemeve, Martyn Carruthers përdor modele se si sillen njerëzit të lumtur, të shëndetshëm, me funksionim të mirë, bazuar në vëzhgimet e njerëzve realë, sesa në teoritë. Ju do të eksploroni qëllimet tuaja, dashurinë tuaj (shprehje kujdesi dhe mbështetje), vlerat dhe aftësitë tuaja të marrëdhënies.

Zgjidhjet Sistemike mund t'ju trainojnë për të vendosur qëllime të përshtatshme, për të zgjidhur blloqe për qëllimet tuaja dhe për të ndërmarrë hapa për të arritur suksesin tuaj të zgjedhur. ... Jan Sikorski

 

Categories: Artikuj

sqShqip
en_USEnglish en_GBEnglish (UK) afAfrikaans arالعربية azAzərbaycan dili belБеларуская мова bg_BGБългарски bn_BDবাংলা cs_CZČeština da_DKDansk de_DEDeutsch elΕλληνικά es_ESEspañol etEesti fa_IRفارسی fiSuomi fr_FRFrançais guગુજરાતી he_ILעִבְרִית hi_INहिन्दी hu_HUMagyar hyՀայերեն id_IDBahasa Indonesia it_ITItaliano ja日本語 lt_LTLietuvių kalba jv_IDBasa Jawa ka_GEქართული ko_KR한국어 loພາສາລາວ lvLatviešu valoda ml_INമലയാളം mk_MKМакедонски јазик mnМонгол mrमराठी ms_MYBahasa Melayu my_MMဗမာစာ nb_NONorsk bokmål ne_NPनेपाली nl_NLNederlands nn_NONorsk nynorsk pa_INਪੰਜਾਬੀ pl_PLPolski psپښتو pt_PT_ao90Português (AO90) ro_RORomână ru_RUРусский si_LKසිංහල sk_SKSlovenčina sl_SISlovenščina sv_SESvenska ta_INதமிழ் thไทย teతెలుగు tr_TRTürkçe tlTagalog tt_RUТатар теле tahReo Tahiti ug_CNئۇيغۇرچە ukУкраїнська urاردو uz_UZO‘zbekcha viTiếng Việt zh_CN简体中文 zh_HK香港中文版 zh_TW繁體中文 sqShqip